Lebensenergie-Projekt & Institut celostní medicíny prezentují

videokurz Tajemství rozborů krve

s Barbarou Millerovou a Helge Grotelüschenem

Tajemství Rozboru Krve

Rozumět výsledkům laboratorních testů 

a jednoduchými opatřeními optimalizovat zdraví

Přesně

Jak správně číst výsledky testů? Lékař tvrdí, že jsi zcela v pořádku, ale je tomu tak skutečně?

Důsledně

Co přesně vyčteš z výsledků testů? Jak se dají výsledky zlepšit?

Účinně

Které testy jsou důležité a vyplatí se, i když je zdravotní pojišt'ovna nehradí?

Optimálně

Jaké jsou rozdíly ve čtení výsledků? Proč nemusí být Tvůj stav optimální, i když to tak podle standardů vypadá?

Chceš-li převzít zodpovědnost za svoje zdraví, tento videokurz Ti ukáže, jak pomocí laboratorních testů poznáš, na čem jsi a co je třeba podniknout

Video

ZNÁŠ TO?

Cítíš, že něco už není v rovnováze, ale lékaři nic nenacházejí. Tvrdí, že si to jen namlouváš, nebot' Tvoje výsledky krevních rozborů jsou všechny v “pořádku” a mezi řádky doporučují jít k psychoterapeutovi.

 • Jsi stále vyčerpaný a nesoustředěný?


 • Trpíš chronickými nebo opakujícími se bolestmi?


 • Jsi často nachlazený nebo máš jiné infekce?


 • Souží Tě alergie a nesnášíš některé potraviny?


 • Trpíš autoimunitním onemocněním? 


 • Máš nadváhu, vysoký tlak krve nebo problémy s krevním cukrem?


 • Vyhodíš si v jídle častěji z kopýtka?


 • Bojuješ se záněty?


 • Není Tvoje zažívání právě nejlepší?


 • Máš problémy s pletí? 


 • Vypadávají Ti vlasy?


 • Chybí Ti častěji pocit radosti ze života?


 • Trpíš často stavy stresového a nervového napětí? 

Vezmi svoje zdraví a kondici do vlastních rukou! 

Mnoho symptomů máš následkem nedostatku výživných látek, přemíry toxinů nebo návyku pít příliš málo vody!

Tvůj život, Tvoje zdraví, 

Tvoje rozhodnutí

Uplatni své výsledky laboratorních 

testů jako přesné ukazatele Tvého 

současného stavu. S námi se dozvíš, jak:

 • optimálně upravit svoje zásobování výživnými látkami
 • reaktivovat svoje detoxikační kapacity a efektivně se zbavit nahromaděných odpadních látek
 • posílit svůj imunitní systém
 • trvale zvýšit svoji hladinu energie
 • vyrovnat hospodaření svého těla s hormony
 • zvýšit svoji obranyschopnost proti stresu
 • dospět k občerstvujícímu spánku
 • získat pocit tělesného blaha, emocionálně-duševní vyrovnanosti a radost ze živo

Proč mohou být laboratorní testy cenné pro každého člověka?

Nezáleží na tom, zda u Tebe již byla zjištěna nějaká nemoc, zda chceš jít ke kořenům příčin svých symptomů nebo jednoduše jen zlepšit svoje zdraví, vitalitu, zvyšovat radost ze života a zůstat fit až do vysokého stáří. Vhodné laboratorní testy jsou vždy silným nástrojem k získání jistoty o tom, v jakém stavu se nachází Tvoje tělo.


Případné nedostatky výživných látek (vitamíny, minerální látky, antioxidanty, enzymy, aminokyseliny atd.), toxické zatížení nebo též funkční poruchy orgánů nebo hormonálního systému se v mnoha případech dají vyčíst již v ranném stadiu. Čím dříve je blížící se problém rozeznán, tím lépe a přesněji je možné reagovat a zvolit účinná opatření.


Opakované testy Ti navíc mohou potvrdit, že již podniknutá opatření jsou úspěšná. Budeš mít dobrý pocit, když výsledky laboratorních testů dokáží, že změna životních návyků,stravovacích zvyklostí, užívání doplňků stravy nebo probiotik vedou k měřitelnému zlepšení často se současným zlepšením vnímání vlastního těla.

“Tajemství rozboru krve” poskytuje jasný přehled:

 • U kterých testů je všeobecně vhodné v jednoročních intervalech opakovat měření    
 • Které hodnoty by při stávajících symptomech a projevech nemocí měly být kontrolovány 
 • Jaké jsou optimální hodnoty, které bys chtěl vidět ve svých výsledcích testů

Rozdíl mezi pojmy "standardní hodnoty" a "optimální hodnoty"

Takzvaný standardní rozsah laboratorních hodnot nemá za cíl pacientovi potvrdit, že všechno perfektně funguje, nýbrž vyjadřuje pouze to, že podle definice školní medicíny není "nemocen" a proto také nepotřebuje ošetření (recept na lék, doporučení k odborníkovi, fyzioterapii, operaci). Jen ten, kdo je mimo standardní hodnoty, je takto "ošetřován".

Pouze ze značně přesněji definovaných "optimálních hodnot" lze odvodit, zda vyšetřovaný orgán skutečně perfektně funguje. V celostní medicíně si terapeuti u svých klientů přejí dosáhnout optimálních hodnot.

Kde leží optimální hodnoty, nedozvíš se od školní medicíny, ale zde v tomto videokurzu.

Spánková regenerace

Dobrá kondice

Stresová odolnost

Stav všestranného uspokojení

Zdravé sebevědomí

Radost ze života

Anti-aging (pomalejší stárnutí)

OK - UŽ MÁM DOST INFORMACÍ

Kurz Barbary Miller je úžasný. Občas se přistihnete, že na vše hledíte s otevřenou pusou, ale nakonec všechno zaklapne do sebe a Vy odcházíte bohatší o jedinečné informace a s pocitem, že máte své zdraví ve svých rukou.

S krevními rozbory je to běžně tak, že do určité hodnoty je Váš lékař s Vámi spokojen a pokládá Vás za zdravé. Avšak při zvýšení jedné konkrétní hodnoty o dvě desetinky se najednou dostanete za referenční mez a bez předchozího varování je najednou všechno špatně. Nastupují léky, které nezřídka mají nebezpečné vedlejší účinky a začíná řetězová reakce.

Na kurzu se naučíte, kdy je třeba zbystřit pozornost, neboť naměřená hodnota směřuje k nebezpečné oblasti. Máte možnost něco změnit na svém životním stylu, upravit jídelníček, doplnit chybějící vitamíny nebo minerály… anebo se seznámit s účinkem éterických olejů a podezřelou hodnotu dostat do bezpečné zóny.

Eva Svobodová

Ještě nedávno pro mne čísla z laboratorních výsledků znamenala jen čísla na papíře, která jsou buď v pořádku, nebo je něco špatně a člověk musí začít užívat léky. Výsledek rozboru Vám lékař interpretuje ve stylu:  “Máte to v pořádku.” nebo “Výsledky testu dopadly špatně”. No a co já s tím mám dělat? To jsem se většinou nedozvěděla. Bylo to pro mne vždy konstatování, při kterém jsem se tvářila, že tomu, co mi lékař říka, rozumím.


Nyní, po absolvování kurzu Barbary Miller jsem vědomější, mnohému už rozumím, mnohé si už umím sama odvodit. A navíc vím, jak co opravit, napravit, spravit. Dostala jsem informace z celostní medicíny o hodnotách krve, které jsou ideální, dostala jsem vysvětlení a objasnění, proč je to tak a nebo tak. Rozumím už tomu, co je vlastně v laboratořích měřeno a k čemu mi výsledky měření slouží, co o mně říkají. Barbara Miller nám předala svoje celoživotní know how z této oblasti. Byla to sice náročná "nalejvárna", velmi však prospěšná a významná. Jsem vděčná, že Barbara vzdělává lidi a posunuje tak hranice nevzdělanosti, bezradnosti. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, že já jsem zase o velký CHLUP vzdělanější.

Dana Hromková

Všichni víme, že naše krev nám může prozradit, jak na tom jsme se zdravím. Napoví, co organismu chybí nebo zda neobsahuje látky, které by v našem těle být neměly. Podle výsledků rozboru krve  lze nastavit jídelníček, vybrat správné doplňky stravy, vitamíny a minerály tak, abychom zajistili podmínky pro správné fungování všech metabolických procesů v našem těle. Je to jedna z cest, jak předejít civilizačním chorobám. A to se určitě vyplatí. Světlo do této oblasti nám vnesla Barbara Miller, jejíž kurz " Krevní rozbory" pořádaný v rámci projektu Vitamíny s příběhem jsem letos absolvovala.

Jarmila Kubicová

Nevěřím, že lékař pro mé zdraví udělá maximum - on ani z důvodu vytíženosti nemůže. Navíc, mnoho z nich nevěří přirozené stravě, příliš se odklonili od přírodních zákonů.  Jedině já mohu pro své zdraví udělat maximum a také to dělám! Učím se např. od lékařů, kteří neztratili svůj zdravý selský rozum a ví, že bude-li můj organizmus v harmonii, bude i zdravý. A právě jedním z takových lékařů je i Barbara Miller.

Tomáš Prokeš

Kurz o krevních rozborech byl pro mě velice inspirující a rozhodně bych doporučila každému jeho absolvování. Budete mít možnost získat informace jak ovlivnit zdraví své i ostatních lidí a jak předcházet nemocem i předčasnému stárnutí. Zdraví je to nejdůležitější v našem životě. 


Lenka Buková

Kurz “Krevní rozbory” doporučuji všem vědomým bytostem. Poskytuje logické tudíž odvoditelné souvislosti hodnot krve s příjmem vitamínů a minerálů. Mohu si sama číst v krevních rozborech a vím, kde ubrat a kde naopak přidat, abych se cítila ideálně nikoli jen standardně.


Ivana Hádková

Absolventi o kurzu “Tajemstvi Rozboru Krve”

PRO VŠECHNY BĚŽNÉ POČÍTAČE,

TABLETY & MOBILY S PŘÍSTUPEM K INTERNETU

V případě, že Tvoje hodnoty leží sice ve standardním, ale ne v optimálním rozsahu, poskytujeme na závěr každého modulu praktická doporučení v souladu s alternativní medicínou z oblasti stravování, užívání bylinek, potravinových doplňků a éterických olejů.

Aby byl čas vstřebat obsah a nechat působit jednotlivé moduly, zpřístupňujeme je pro Tebe postupně.


První dva moduly jsou k dispozici ihned. Následují dva dny přestávky, pak je každý třetí den zpřístupněn další modul, o tom Tě budeme informovat emailem.


Nejdůležitější praktické informace a tipy jsou pro Tebe přehledně shrnuty v učebnici: ke každému modulu obdržíš jako průvodce pracovní list a na konci kurzu bude možné všechny stáhnout jako Ebook.

Po 28 dnech úspěšně absolvuješ kurz. Tvůj přístup k němu bude nadále aktivní. Důrazně doporučujeme realizovat Tvé cíle ve spolupráci  s celostně orientovaným lékařem nebo výživovým poradcem. V každém případě však doporučujeme vyhledat lékaře nebo terapeuta, budou-li Tvoje hodnoty mimo standardní rozsah.

Kurz tohoto typu by měl patřit k základům sebevzdělávání. Pomohl mi svým pojetím celostně pochopit procesy metabolismu v lidském organismu.Pomáhá mi se snáze zorientovat v tom,co se v těle děje a jak by se to optimálně mělo dít a jak si třeba i včas pomoci, když nastanou změny k horšímu.Laicky řečeno ,naučit se rozumět vlastnímu tělu a využít přitom možnost vyčíst informace z krevního obrazu je k nezaplacení.

Petra Tkáčová

Kurz krevních rozborů mi nabídl nový ucelený pohled na nesmírnou důležitost minerálů a vitamínů v v základní prevenci i v procesu návratu k plnému zdraví a pohodě Největší hodnotu vidím v nových výzkumech správného množství a vhodných kombinací, což efekt suplementace ještě více posiluje.

Bohumír Jehlička

....je tak skvělé vědět, co a jak dělat, užívat, přidat si za živiny, když víte, jaké krevní hodnoty jsou optimální a jak si je takto udržet. Od Barbary Miller se to všechno dozvíte.


Věra Bezoušková

Videa od Barbary Miller jsou stejně poutavě přednesená a zajímavá jako její přednášky. Mají velkou výhodu, že se k nim, na rozdíl od přednášky, můžete vracet. Informací je v nich mnoho a tak je dobré si je zopakovat. Oceňuji praktické rady při udržování krevních hodnot ve správných mezích.

Mirka Stránská

S Barbarou Millerovou

Dr. Barbara Miller je lékařka a odbornice na funkční medicínu. Je vyjímečná svým celostním přístupem k člověku, který zahrnuje jak fyzickou tak lékaři často opomíjenou duševní stránku. Její praxe stojí na pozorné interpretaci výsledků krevních rozborů, na ladění hormonální rovnováhy, na odstraňování chyb ve stravování a na zachování zdravého střeva. Paní doktorka je také skvělou řečnicí a učitelkou, která upoutá svým projevem.

Zakladatel, hlava a srdce projektu "Energie života" a organizátor projektových online i živých konferencí. Dlouholetý šéfkuchař a lektor kurzů raw stravy. Už v roce 2011 otevřel první raw restauraci v Německu. Vede semináře, je hudebník a nezávislý umělec na volné noze. Kolegové ho hodnotí jako vyjímečného, otevřeného, vtipného, férového, všestranného a přímého, přesně to také vyzařuje z videokurzu, kterým provází.

a Helge Grotelüschenem

Míša Verde Beitlová

Překladatelka a editorka českých titulků videokurzu “Tajemství rozboru krve”. Vede iniciativu Vitamíny s příběhem sdružující nezávislé výživové poradce a poradce k životnímu stylu. Pořádá také vzdělávací akce pro širokou veřejnost ve spolupráci s různými odborníky, např. Barbarou Miller. Jejím záměrem je inspirovat každého, kdo chce najít vlastní cestu k zachování zdraví.

O b s a h  k u r z u

14-ti denní garance vrácení peněz

bezpečná a snadná platba

Ohlasy:

Aktivace ihned po zaplacení

Doživotní přístup

funguje v systému Cloud

nečerpá paměťovou kapacitu, hostováno

Easy Play

na počítači, tabletu nebo smartphonu s funkcí "streamplay"

Včetně učebnice

s přehlednými pracovními listy ke stažení

SOUČÁSTÍ NÁKUPU JE                             

TAJEMSTVÍ ROZBORU KRVE - ONLINE VIDEOKURZ

11 Modulů 

Celková doba kurzu: 281 minut

TAJEMSTVÍ ROZBORU KRVE - UČEBNICE

Učebnice jako průvodce pro každý modul.

Všechny důležité podrobnosti a pokyny ke každému modulu dostaneš na jednotlivých listech. Po ukončení kurzu si budeš moci vše stáhnout jako Ebook

CENA:  78 € (1990,- Kč)

Tento kurz mi v mnoha ohledech otevřel prostor v dosud netušených hodnotách krevních rozborů. Odhalil skutečný význam těchto biochemických ukazatelů pro zdraví a celostní souvislosti fungování lidského těla. Uvědomuji si tím víc, jak komplexní a dokonalý systém naše tělo je. Oceňuji cenné informace pro praktický život a skutečné "návody" na zlepšení zdraví. Nenásilná a empatická forma přednášení pro laickou i odbornou veřejnost v podání celostní lékařky Barbary Miller je také více než obdivuhodná. Doporučuji tento kurz všem, kteří mají zájem převzít zodpovědnost za své zdraví a jsou ochotni učit se a sbírat nové informace v tomto ohledu. Děkuji za tuto zkušenost.

Simona Havířová

Klikni a připoj se!

Připraven ?

Kurz se skládá z úvodní a závěrečné části a především z devíti obsáhlých tematicky zaměřených modulů. Ke každému modulu přísluší souhrnný pracovní list, který lze stáhnout jednotlivě i jako celek, tj. učebnici.


Každý z devíti modulů obsahuje výklad funkcí konkrétního orgánu, doporučení vhodných laboratorních testů a jejich optimální hodnoty. Je vysvětleno, co to znamená, když jsou hodnoty mimo optimum, tedy jaké symptomy a potíže s tím mohou souviset.